Turniej siatkówki Wydziału Zarządzania

Turniej siatkówki z okazji 50-lecia Wydziału Zarządzania UW odbył się w sobotę, 10.12. w hali sportowej Wydziału Zarządzania UW. Organizatorem turnieju był Samorząd Studencki Wydziału Zarządzania UW. W głównym meczu siatkówki rywalizowały zespoły absolwentów, pracowników i studentów z Samorządu Studenckiego oraz studentów z programu Erasmus.

Sędzią wszystkich meczów był Pan Edward Skorek – trzykrotny mistrz olimpijski z Meksyku 1968, Monachium 1972 i Montrealu 1976 roku. Jako kapitan drużyny słynnego trenera Huberta Wagnera zdobył też Mistrzostwo Świata w Meksyku w 1974 roku. Był też brązowym medalistą Mistrzostw Europy z 1967 roku i czterokrotnym mistrzem Polski. Złota Drużyna Wagnera z Edwardem Skorkiem na pozycji atakującego nie miała sobie równych i we wspaniałym stylu zdobywała najwyższe trofea turniejów. Edward Skorek to również wieloletni trener, który wraz ze swoimi zespołami zdobywał liczne medale.
Zwycięzcą turnieju została drużyna absolwentów Wydziału. Na podium stanęła również drużyna studentów z Samorządu Studenckiego oraz zespół pracowników WZ.
Partnerem wydarzeń związanych z 50-leciem Wydziału Zarządzania UW był Santander Universidades.
Sponsorem nagród była firma Bracia Sadownicy.

Turniej siatkówki Wydziału Zarządzania